Livin' Resort Home - 602/3
| Wi-Fi WiFi | Gratis parkeren | 24-uurs zorg 24-uursreceptie |
| Zwembad Overdekt zwembad Buitenzwembad | Fitness/Gymzaal Fitnesscentrum | Kindvriendelijk Ledikanten/ Babybedden Kinderspeelruimte Speelzaal |
| Airconditioning | Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Livin' Resort Home - 602/3 Xangri-la biedt ook een sauna om de algehele verblijfservaring van gasten te verbeteren. Binnen 2 km van dit appartement vindt u het Marina Park.
Praça do Farol is bereikbaar binnen 3 km.
Het appartement is voorzien van een complete keuken. Gasten kunnen het ook leuk hebben in een buitenzwembad.
- Locale bezienswaardigheiden
- Plataforma Maritmica de Atlantida2 km
- Mini Golfe Square3 km
- Capela Nossa Senhora do Loreto1,2 km
- Capão da Canoa Shopping3 km
- Santinha2,6 km
- Condominio Riograndense Shopping Lynemar3,4 km
- Shopping Lynemar3,4 km
- Luchthavens
- Luchthaven Torres51 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Gratis parkeren
- 24-uursreceptie
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- Lift
Horeca
- Keukengerei
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Overdekt zwembad
- Buitenzwembad
- Tuin
- Sauna
- Fitnesscentrum
Diensten
- Wasserij
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Tuinmeubelen
- Gratis toiletartikelen
- Ledikanten/ Babybedden
- Kinderspeelruimte
- Speelzaal
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Beschikt Livin' Resort Home - 602/3 over parkeergelegenheid?
Livin' Resort Home - 602/3 heeft privéparkeren. - ❓
Welke spafaciliteiten biedt Livin' Resort Home - 602/3?
Ter plaatse kunnen gasten van Livin' Resort Home - 602/3 de ontspanning ervaren met een sauna. - ❓
Heeft Livin' Resort Home - 602/3 een eigen zwembad?
Livin' Resort Home - 602/3 heeft, natuurlijk, een buitenzwembad.